Viacerí Slováci pociťovali v nedeľu večer veľké dojatie, keď po takmer 17-tich rokoch videli na jednom pódiu opäť spievať finalistov historicky prvej série Slovensko hľadá SuperStar. Zdenka Predná však ponuku porotcu Paľa Haberu, ktorý spevákov do šou pozýval, odmietla. 

Diváci SuperStar ostali určite prekvapení, keď pri spievaní hymny Kým vieš snívať nevideli všetkých finalistov prvej série. Peter Kotuľa sa pre zdravotné dôvody ospravedlnil, Robo Mikla účasť síce prisľúbil, no napokon neprišiel a pred živým prenosom nahral nedôstojné video a Zdenka Predná sa nedostavila kvôli podmienkam.

superstar

Po druhom fiinálovom kole sa v médiách objavili informácie, že na rozdiel od ostatných čiernovláska odmietla vystupovať zadarmo. Ako sa ukázalo, nešlo len o klebety. ,,Živíme sa profesionálne hudbou a už dávno nie sme v štádiu, keď by sme mali byť vďační za to, že sa objavíme na obrazovke. V podstate nás to urazilo. Slová produkčného, keď došlo na honorár, boli, že to má byť z lásky… Aj sám Paľo Habera mi osobne telefonoval a snažil sa, aby som presvedčil Zdenku,“ uviedol pre magazín Šarm Zdenkin manažér a manžel Oskar Rózsa. Povedal tiež, že by do Prahy prišli radi, no nie za cesťák a ubytovanie.

„Hneď nato napísal Habera neúctivú esemesku Zdenke, že to nečakal, na čo mu odpísala, že mohol na začiatku povedať, že to má byť zadarmo, a zbytočne by sme sa nenaťahovali,“ pokračoval Rózsa, ktorý si do speváka skupiny Team poriadne rýpol.  „Habera, ktorý si len za to, že si tam sadne, berie 50-tisíc eur alebo koľko….“ 

Polovička bývalej SuperStaristky nemá očividne na svojho hudobného kolegu najlepší názor. ,,Keď Paľo zavolal, vedel som, že tam bude nejaká ,habaďúra‘, lebo jeho poznáme ako lacného Jožka, ktorý si nechá vŕtať do kolena a objednáva si v reštaurácii najlacnejšie jedlo. Ja som s ním hral, keď som mal devätnásť rokov, takže mňa Habera neprekvapí, ani keď bude mať štyri modelky za ženu a miliardy na účte,“ nešetril urážkami smerom k legendárnemu porotcovi. Podľa zdroju portálu Pluska.sk si mala Zdenka Predná vypýtať neuveriteľných 5000 eur, čo rozhodne nespadá do podmienok štandardných pre takéto televízne vystúpenia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Šarm, Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, zdenkapredna