Do markizáckej šou 2 na 1 prijala pozvanie aj obľúbená herečka Zdena Studenková. Adela a Dano si pre ňu pripravili zaujímavé úlohy, vďaka čomu sa majú diváci naozaj na čo tešiť.

Sympatická blondínka patrí medzi najtalentovanejšie celebrity v slovenskom šoubiznise. Zdena Studenková hrala v neskutočne veľa divadelných predstaveniach a účinkovala v mnohých filmoch či seriáloch. Ostrieľanú hviezdu preveria Adela Vinczeová a Dano Dangl aj v šou 2 na 1, kde v úvodnej úlohe musí najmä počúvať a urobiť všetko, čo jej moderátori pošepkajú do uška.

studenkova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V ,,prvej bráne” Zdena moderuje reláciu o histórii a vedie rozhovor o vzácnom obraze. Popri nakrúcaní epizódy stále popíja víno a predstiera, že je opitá. Odvážna dáma dokonca farbami premaľuje významné umelecké dielo, čím spôsobí kurátorovi výstavy poriadny šok. Samozrejme, Studenková len plní príkazy moderátorov a nedočkavo čaká na Adelu a Dana, aby všetkým zúčastneným vysvetlili, že to bolo len ,,akože.” Čo všetko si ešte šou 2 na 1 pre obľúbenú herečku prichystala, sa dozviete v stredu večer na Markíze.

studenkovastudenkova


Zdroj/Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial