Nestarnúca kráska Zdena Studenková je jednotkou nielen v oblasti herectva. Popri účinkovaní v divadle či seriáloch sa stíha venovať aj gastronómii, v rámci čoho sa jej podarila veľká vec!

O Zdene Studenkovej je známe, že miluje varenie. Na konte má už dokonca dve knižky, v ktorých ponúka recepty so štipkou hereckého korenia, pričom svoju prvotinu vydala už v roku 2004. Po 16-tich rokoch, kedy svetlo sveta uzrel druhý diel, sa slovenská legenda opäť rozhodla nahromadiť všetky nadobudnuté skúsenosti a dať ich na papier.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rokmi overené recepty z rodinného dedičstva či nové a pomerne nenáročné recepty. I to sľubuje novinka Aj varenie je umenie, ktorá okrem príprav chutných pokrmov vtiahne čitateľov do Zdenkinej hereckej spomienkovej komnaty. Z nej blondínka povyťahovala milé, miestami pikantné zážitky so známymi kolegami, zaujímavé postrehy z ciest, spomienky na filmovačky a divadelné hry. A to stále nie je všetko!

Ak vás zaujíma, ako je možné, že umelkyňa vyzerá v 68 rokoch tak bravúrne, odpoveď taktiež nájdete v jej knihe, kde pridala osobné návody, ako si uchovať skvelú figúru a krásnu pleť. Tú možno obdivovať aj na titulke kulinárskeho diela, na ktorej  rodáčka z Bratislavy pôsobí, akoby nemala ani 40!

Zdroj/Foto: Facebook/Zdena Studenková (official fans website), martinus.sk