Zdena Studenková je nestarnúca herečka, ktorá neodmysliteľne patrí do slovenského šoubiznisu, a to i so svojím priateľom, hudobníkom, Braňom Kostkom. Aj tento párik doma zavrela karanténa, no vďaka ich dômyslu si spoločné priestory premenili na celé kultúrno-športové centrum.

Televízia TA3 v posledných týždňoch začala vysielať krátke reportáže s názvom Umelci pozdravujú, kde sa striedajú známe tváre z obrazoviek a snažia sa publiku ukázať, ako doma trávia čas. Jeden z dielov patril aj Zdenke Studenkovej s Braňovi Kostkovi.

Zdena Studenková a Braňo Kostka

Okrem toho, že dlhoroční zaľúbenci dokázali, ako nezanevreli na športové aktivity, Kostka prezradil, že teraz pracuje z domova. „Fungujeme nejako doma, pre nás to problém nie je,“ prezradil hudobník vo svojom malom improvizovanom štúdiu, kde údajne pracuje na nových skladbách pre skupinu Fragile „Už strašne sa tešíme na koncerty a už teraz máme pocit, že sme vás rok nevideli,“ spevák neskrýval smútok za živými vystúpeniami, ktoré museli byť kvôli pandémii stopnuté.

„Tak tu mám hneď celé fitko a musíme vybicyklovať, čo Zdenka navarí,“ Braňo divákom TA3 odhalil druhú stranu miestnosti – telocvičňu s ružovou karimatkou a stacionárnym bicyklom. Nadobudnuté kalórie z herečkiných dobrôt vraj ale dvojica odbúrava i prechádzkami a turistikou v lese.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Braňo Kostka domáce improvizované štúdio

Braňo Kostka domáce fitko

Zdena Studenková počas karantény

Zdena Studenková domáce fitko

Zdroj: TA3 / Foto: TA3, Instagram/studenkova_zdena_