Vždy usmiata divadelná a seriálová herečka Zuzana Vačková (48) nie je až taká prirodzená ako sa zdá. Sympatickej blondínke, ktorá rokmi zreje do krásy priamo pred očami verných divákov, vrásky skutočne pristanú. O to viac šokovala nečakane úprimným priznaním, že jej „elixír mladosti“ majú na svedomí odborníci!

Zreje ako víno a svojim vzhľadom môže konkurovať mladším kolegyniam. Presne tak pôsobí na televíznych obrazovkách sympatická herečka Zuzana Vačková, ktorej však pekných pár rokov nadol pravidelne uberajú odborníci: „Ja už viac ako 10 rokov chodím k jednej pani doktorke, ktorá sa o mňa stará a s dôverou sa jej vždy vložím do jej kresla a nechám ju teda, nech svoje poznatky a svoje čarovné vodičky a ihličky na mne zapracujú,” priznala Vačková v rozhovore pre portál Topky.sk

„Keby som hovorila, že som nikdy nevyskúšala botox alebo kyselinu hyalurónovú, tak by som veľmi klamala. Nemyslím si, že je to hriech. Keď sú tie možnosti ako zatiahnuť ručnú brzdu starnutia, kedže tá moja tvár je to, čím pracujem, tak chcem, aby to bolo pre divákov pekné. Sú zvyknutí na to, že sa o seba starám, tak ja to tak cítim, chcem, robím a bodka,” dodala herečka s úsmevom. Aj keď si myslíme, že krásna blondínka žiadne vylepšenia nepotrebuje, má od nás veľké plus za úprimnosť. :-)

Zuzana Vačková

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram