Nie je to tak dávno, čo svet obletela fotka dokonalej modrovlasej Rihanny v krásnom exotickom kostýme. Róby čokoládovej krásky na festivale v rodnom Barbadose sú doslova “monumentálne”, a tak sa niet čo čudovať, že speváčka je každoročne zlatým klincom celého podujatia. Zdanlivo dokonalá a sebavedomá kráska si však sama sebou až taká istá očividne nie je! 

Aj ona je len obyčajná žena, ako my všetky. 29-ročná speváčka Rihanna je snom mnohých mužov a zároveň idolom žien po celom svete. Čokoládová kráska z Barbadosu bola odjakživa skôr “krv a mlieko”, no treba povedať, že kilečká navyše jej na se*epíle nikdy neuberali, práve naopak. Mnohým fanúšikom sa však začína zdať, že speváčka, o ktorej tehotenstve sa už dlhšie špekuluje, sa “vypapkala” za hranicu príťažlivosti.

Inak sa zrejme nedá vysvetliť, prečo zdanlivo dokonalá “trendsetterka” Riri nechala prejsť svoju fotku vo “festivalovom oblečku” Photoshopom. Spomínaná fotografia síce doposiaľ nazbierala na Instagrame viac ako 4 milióny lajkov, no pozorným očiam fanúšikom neušlo, že speváčka má na pravej ruke o jeden modrý nechtík viac. Ten tam logicky neprirástol zo dňa na deň, a tak je viac než jasné, že si speváčka dopomohla grafickou úpravou. To však nie je všetko!

Konfrontácia s realitou nastala v momente, keď sa na svetlo dostal záber “skutočnej Rihanny” na festivale, ktorý má pravdu povediac na míle ďaleko od toho, ktorý zavesila na svoj profil. Je teda otázne, či je speváčka skutočne tehotná, ako sa už dlhšie pošepkáva, alebo sa jej jednoducho zapáčilo v chladničke viac, ako by bolo nutné. A čo vy, páči sa vám skutočná Riri?

Páči sa vám Rihannina postava?

Loading ... Loading ...

Fotku Rihanny na festivale nájdete TU! 

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)