Počas odovzdávania cien známym osobnostiam a najúspešnejším projektom sa na pódiu objavila tajomná žena, ktorej identitu si tvorcovia nechali do konca programu len pre seba. Zdala sa vám blondínka v škraboške povedomá? Nie je to žiadna náhoda!

Cenu Moderátora/ky televíznych programov za rok 2018 vyšla počas honosného galavečera odovzdať záhadná žena po boku Viktora Vinczeho a Milana “Juniora” Zimnýkovala. „Nominovaných v tejto kategórií prišli predstaviť ľudia, ktorí majú k nim najbližšie. Tak sa zdá,” uviedol Junior, pričom bolo od začiatku jasné, že on zastáva stranu moderátora Marcela Forgáča, Viktor prezentuje jeho ženu Adelu a mladá žena v škraboške tak musela byť blízkou pre Vlada Voštinára.

A teraz sa dozvieme, prečo sme tu s vami, madam,” nechápavo sa pýtal prítomný Vincze, ktorému sa zo záhadnej krásky nepodarilo zistiť ani len jej meno. „Prepáčte, my máme stále problém pochopiť, že čo máte s Vladom,” pokračoval rozpačitý moderátor.

Tak madam, povedzte nám, kto ste vy alebo kto je víťazom v tejto kategórií,” Viktor ukončil celú situáciu, následkom čoho zahalená blondínka udelila cenu Adele Vinczeovej. Svoju identitu však do konca neprezradila, a to medzi divákmi vyvolalo veľkú diskusiu.

Pravdou ale je, že tajomná kráska nie je žiadnou neznámou. Práve naopak. Jedná sa o obľúbenú moderátorku, ktorej meno nebudeme musieť predstavovať žiadnej milovníčke módy. Za škraboškou sa totiž skrývala Erika Bugárová z televízie FashionTV, ktorá trávila galavečer po boku svojej kolegyne Jasminy Alagič, módneho stylistu Milana Švingála a jej partnera a známeho YouTubera Mateja Zrebného.

Musíme uznať, že Erika sa prefíkaným vyjadrovaním takmer vôbec neprezradila, pričom svoje zahalenie doplnila o malý detail. Róbu, v ktorej prišla na danú udalosť, na chvíľku zamenila za čierne šaty. Vďaka tomu jej identitu mnohí hostia nezistili ani po tom, čo sa vrátila zo zákulisia medzi ostatných hostí.

Erika Bugárová na OTO-vi s partnerom Matejom Zrebným

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: SlovakWoman.sk, Instagram/ErikaBugar, Matej Zrebný