Ako hlboko človek musí klesnúť na to, aby sa o ňom začalo rozprávať a písať v médiách? Na jednej strane môžete ostať samé sebou a jednoducho niečo dosiahnuť, no na strane druhej vám stačí, aby ste sa prezentovali ako se*uchtivá žena v stredných rokoch, ktorá sa správa, akoby sa zasekla na hranici 15-ročnej teenagerky. Stojí to však za to? Ako sa zdá, extrovertke Monike Haklovej evidentne áno.

Preafektovaná, v dokrútke herecký výkon sťaby péčková ,,umelkyňa“ zo 70. rokov, zmaľovaná ako ruské vajce a skôr trápna než zaujímavá. Redaktorka bulvárneho denníka Monika Haklová, ktorá je viac ako moderátorka známa svojim neustálym strápňovaním sa na verejnosti, opäť vsadila na lacnú prezentáciu. Keďže so svojimi ,,moderátorskými schopnosťami“ zaujať nedokáže televízie ani verejnosť, rozhodla sa vytvoriť video, v ktorom báda po tom, ako zachrániť partnerský intímny život. Po nevkusnom a žalúdok-zdvíhajúcom vrtení sa v posteli prejde Haklová do obchodu pre dospelých, kde sa spolu s predajkyňou rozpráva o najzaujímavejších intímnych pomôckach. V rámci návštevy predajne si nakoniec redaktorka zakúpi jeden z kúskov a divákom ,,sľúbi“, že po jeho použití nakrúti video, ,,aké to bolo“. Nuž, nie som žiaden puritán, ale vedieť, ako si vyžitá pani stimuluje klitoris je aj nad moju ružovú fantáziu opojenú najsilnejším alkoholom. Och, prečo?!

Táto ,,šoubiznisová postavička“ evidentne nerozumie, kedy je už dosť a svojim extrémnym exhibicionizmom pochováva všetku nádej na akýkoľvek rešpekt zo strany širokej verejnosti. Ale nevadí, deti snáď budú na svoju mamičku do budúcna hrdé! :)

Foto/Video: Tivi