Nestarnúca herečka Zdenka Studenková, ako žena sršiaca šarmom, charizmou a temperamentom, pôsobí na ľudí rôzne. Kým pre niektorých je inšpiratívnou dámou s neuveriteľným talentom, iní ju na obrazovkách nedokážu vystáť, čo sa potvrdilo aj po odvysielaní markizáckej šou 2 na 1.

Ako každý hosť, ktorého medzi seba privíta moderátorská dvojica Daniel Dangl a Adela Vinczeová, tak aj Zdenka ukázala divákom relácie doteraz nepoznané stránky. Herečka s veľkým H sa dokonca po prvýkrát objavila v role nepríťažlivej ženy.

studenkova

Hoci mnohí 66-ročnú rodáčku z Bratislavy zahrnuli na oficiálnych sociálnych sieťach Markízy početnými komplimentami a chválami, opäť sa vynorila aj skupina ľudí, ktorá nešetrila kritikou, týkajúcou sa čohokoľvek.

Niektorí sa pohoršovali nad odvážnym, no elegantným ružovým outfitom, iní už z princípu spomenuli početné estetické zákroky. Našli sa dokonca i takí, ktorí Zdene vyčítali neznesiteľný afekt. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fanúšikovia atraktívnej a populárnej umelkyne naopak vyzdvihli zmysel pre humor, talent alebo výzor, ktorý absolútne nekorešponduje s jej vekom. Jedna z obdivovateliek to svojím komentárom vystihla dokonalo: ,,Zbožňovaná alebo nenávidená! Pre mňa jednoznačne to prvé. Dáme s veľkým D!” Viac ohlasov divákov si môžete prečítať nižšie.

Foto/Zdroj: TV Markíza, Facebook – Televízia Markíza