Silvester, deň na ktorý sa tešia asi všetci okrem domácich maznáčikov. Partia skvelých ľudí, výborné jedlo, pitie a zábava. Mnohí z vás plánujú silvestrovský deň aj mesiac či dva dopredu. Chcete vyzerať v tento deň krásne a očarujúco? Nenechajte výber outfitu na poslednú chvíľu. Máme pre vás niekoľko rád a tipov ako v tento večer zažiariť.

Výber outfitu sa samozrejme odvíja od prostredia, v ktorom budete oslavovať. Pokiaľ ho strávite s najbližšími kamarátmi v horách na súkromnej chate, asi by bolo smiešne obliekať sa do rób alebo luxusných šiat. Ak by bola silvestrovská zábava v nóbl štýle, tam už treba pritvrdiť.

V tomto článku vám ukážeme ako zažiariť na chate či snobskom silvestrovskom večierku.

V kruhu najbližších priateľov, kde nemusíte kontrolovať svoje správanie a konanie, kde je uvoľnená atmosféra si nemusíte robiť ťažkú hlavu s výberom šiat či extra drahých a luxusných rób. Nechceme tým povedať, aby ste si dali vypratý a vyžmolkovaný sveter či pulóver, ale v tomto prípade môžete byť spontánnejšia a prirodzenejšia. Samozrejme, že Silvester je len raz do roka, tak prečo nevyzerať v tento deň úžasne? Môžete zvoliť dlhé jeansy so zaujímavým topom a kabátikom alebo krátke či dlhé trblietavé nohavice. Nebojte sa flitrov. Niet vhodnejšieho dňa na využitie trblietok a flitrov, než je tento.

2

13Ak sa chystáte na načančaný silvestrovský večierok mali by ste pritvrdiť a vybrať si niečo zmyselné, elegantné či rafinované. Väčšina žien si zvykne zvoliť šaty. Dámy, vyhnite sa obrovským róbam z čias Márie Antoinetty. Na výber máte dlhé šaty, ktoré sú momentálne v kurze, či kratšie. Je už na vás a na vašom uvážení, ktorú dĺžku zvolíte. Poznáte svoje telo a viete čo si môžete alebo naopak, nemôžete dovoliť.

4

Originálnym kúskom, v ktorom zažiarite je overal.

5Veríme, že sme vás inšpirovali a na silvestrovskej párty okrem prskaviek zažiarite aj vy.

Foto: Pinterest