Aj vám sa stáva, že si sem-tam chcete urobiť peknú fotku, avšak pri sto záberoch sa nenájde ani jeden taký, ktorý by bol fakt wau? Ak áno, práve pre vás sú určené tipy od influencerky Bonnie Rodríguez Krzywicki, venujúcej sa naozaj zaujímavým kolážam.

Nie je žiadnym tajomstvom, že sociálne siete vládnu svetu a každý sa chce na nich prezentovať v čo najdokonalejšom duchu. Nie vždy to však ide ako po masle. Tuctová póza, viditeľné kilečko navyše či nelichotivý výraz tváre – aj s týmito aspektami bojujeme vo chvíľach, kedy si chceme spraviť pekný záber.

Influencerka Bonnie Rodríguez Krzywicki, ktorú na Instagrame sleduje 742 tisíc ľudí, sa rozhodla, že dá ľuďom manuál k tomu, ako si zhotoviť čo najdokonalejšiu snímku. Brunetka však nespísala žiadny dlhočízny zoznam s teóriu – k tomu, aby ukázala, ako sa správne odfotiť, jej stačí zverejňovať koláže vydarenej a menej vydarenej fotky samej seba. Nech sa páči, učte sa od skúsenejších – niekedy stačí naozaj malý detail a zrazu je na svete  momentka hodná profesionálnej modelky!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/bonnierzm