Do obľúbenej šou Svadba na prvý pohľad sa prihlásilo mnoho nezadaných ľudí, no odborníci sa rozhodli spojiť práve Vieru a Michala. Obaja boli v očakávaní, koho uvidia stáť pred oltárom a či si budú navzájom sympatickí.

Svadba je veľká vec a vybrať správne šaty je pre nevestu veľmi dôležité. Vierka si do salónu vzala so sebou maminu, ktorá jej pomohla s výberom. Aktívna tanečnica má dokonalú postavu, takže všetko, čo si obliekla, vyzeralo na nej nádherne.

Viera a Michal svadba na prvy pohlad

Hoci bola Vierka s výberom bielej róby veľmi spokojná, vôbec nečakala, že tesne predtým, ako má vkročiť pred ženícha, dostane alergickú reakciu. Svadobné šaty dráždili jej pokožku a telo začalo červenieť.

vierka svadba na prvy pohlad

,,Neviem, čo sa deje, či sú to nejaké tajné znamenia, ale musíme počkať, kým sa mi opravia svadobné šaty. Mňa to mrzí, ale na dobré sa dlho čaká,“ prehovorila sklamaná tmavovláska, kým hostia netrpezlivo sedeli v sále a nikto nevedel, prečo nevesta tak dlho mešká. Našťastie, šikovné ruky krajčírky urobili zázraky a Vierka sa nakoniec postavila pred ženícha, s ktorým si vzájomné povedali ÁNO. Danú scénu si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: TV Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial