Všetci diváci jedenástej série reality šou Farma spoznali Gaba Sedláčka ako plachého, skromného a pracovitého chlapca, ktorý sa netajil tým, že so ženami veľa skúsenosti nemá a že je dokonca i panic. Účinkovanie pred kamerami a napokon výhra 75 tisíc eur však Košičanovi pridala na sebavedomí, vďaka čomu je už aktuálne status single zrejme minulosťou. A kto by mal byť Gabovou novou známosťou?

Po skončení Farmy udržiava Gabo naďalej kamarátsky vzťah s Vladom Hudáčkom, s ktorým dokonca bok po boku privítali rok 2020. Okrem parťáka z reality šou sa však počas silvestrovskej noci 23-ročný Košičan zabával i v dámskej spoločnosti, pričom s doposiaľ neznámou brunetkou mali k sebe naozaj blízko – uverejnené fotografie z akcie hovoria za všetko!

Gabo s Vladom Hudáčkom počas Silvestra

Po tom, ako sme vás informovali, že sa v Gabiho živote objavila nová žena, sa nám do redakcie ozval čitateľ, ktorý nám o záhadnej čiernovláske napísal viac. Nič pozitívne to však, bohužiaľ, nebolo. ,,Ona rada strieda mužov, ešte nedávno bola zasnubená, čiže určite sa momentálne snaží zbaliť Gaba, ide po peniazoch. Ona žije len s otcom v jednoizbovom byte, ktorý im bol darovaný, vozí sa na starom aute, ktoré im tiež daroval ich ujo,” šokoval anonym.

,,Aký je ich vzťah, vám nepoviem, to neviem, ale viem, že jej nejde o nič iné ako len o peniaze… zasnúbená bola s vojakom, ktorý mal veľké pozemky, otec na vysokom mieste, dotlačila ho k zásnubam a kým bol on na misii, zatial ona ho podvádzala…,” muž, ktorý nechcel byť menovaný, dodal na adresu okatej krásky menom Paulína. Či sú ale drsné tvrdenia skutočne pravdivé, nevedno – možno sa k nim čoskoro vyjadria aj samotní hlavní hrdinovia tohto príbehu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/P. Ch., farma_markiza, Ples na východe, Facebook/P. Ch.