Len dva týždne dozadu bola verejnosti odhalená identita priateľa exfarmárky Romany Košťálovej, ktorým sa stal produkčný Farmy Matúš Polakovič, a už sa atraktívna brunetka pýši novou prácou. Čuduj sa svet, Romča dostala zaujímavý flek v blížiacej sa sérii, konkrétne bude mať na starosti tieto úlohy!

Kým pred rokom patrilo srdce Matúša Polakoviča moderátorke Farmy Evelyn, krátko po ich rozchode našiel produkčný šťastie v náručí dámy, ktorej meno sa taktiež spája s obľúbenou reality šou. Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že blondínkin bývalý randí s minuloročnou účastníčkou Romanou Košťálovou.

Tento týždeň sa objavila v médiách informácia o tom, že sa Rora stala súčasťou tímu Farmy 12. Je tak viac než pravdepodobné, že sa o jej blízku pracovnú budúcnosť postaral práve Matúš, Romana totiž v novej sérii zastáva funkciu manažérky hygieny.

Ako na svojom webe avizuje TV Markíza, príťažlivá rodáčka z Topoľčian bude mať ako asistentka produkcie na starosti opatrenia proti šíreniu nákazy koronavírusu. Do jej zoznamu úloh bude spadať napríklad evidencia osôb na pľaci, meranie teploty, dezinfekcia priestorov a techniky, dohliadanie na dodržiavanie rozostupov, nosenie rúšok či používanie dezinfekcie. ,,Popri tom, ak má čas, pomáha produkcii aj s prípravou akcií priamo na statku a učí sa, ako funguje produkcia. Podľa jej slov ju práca veľmi zaujíma a baví ju sledovať, ako to funguje za kamerami z druhej strany,“ píše sa na stránkach Markízy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/romii_y