Slovenská herečka Hana Gregorová (63) a jej partner Ondřej Koptík (31), s ktorým tvorí pár deväť mesiacov, sa rozhodli pre radikálny krok. Zamilovanej dvojici zazvonia svadobné zvony!

Ako uvádza český denník Blesk, zamilovaná dvojica, medzi ktorou je vekový rozdiel 32 rokov, spečatí svoj vzťah aj oficiálne. Otec dvoch detí, ktorý podľahol čaru slovenskej herečky, požiadal Hanu o ruku po deväťmesačnom vzťahu počas dovolenky v rakúskych Alpách na ľadovci Hintertux. Vdova po zaslúžilom umelcovi Radkovi Brzobohatom odvetila jednoznačné ,,Áno”, čím všetkým ženám dokázala, že život nekončí ani vo vyššom veku či po strate milovaného partnera. Snúbenci, ktorých vzťah bol od začiatku ostro kritizovaný širokou verejnosťou, sa tak môžu tešiť na očakávanú svadbu.

1

A ako sa budúca nevesta vyjadrila ku všetkým negatívnym komentárom? „Keď má chlap o štyridsať rokov mladšiu ženu, tak ho všetci obdivujú a je to úžasné. A keď je to naopak, tak je to hrozné a každý sa nad tým pozastavuje. Myslím si, že ženy v mojom veku veľmi dobre rozumejú, o čom hovorím,” uzavrela Gregorová pre český TopStar.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)