Príchod Nového roka v sebe ukrýva isté magické čaro, ktoré v ľuďoch evokuje pocit výnimočnosti. Svoje o tom vie aj očarujúca slovenská modelka Silvia Križanová, ktorá sa zviditeľnila najmä ako finalistka súťaže krásy Miss Universe 2009. Po Silvestri totiž zažila skutočne neopakovateľný okamih!

Kráska vystupujúca pod pseudonymom Sisa Kr. si na Instagrame stihla vytvoriť už pomerne silnú fanúšikovskú základňu. Tisíce ľudí, ktorí pravidelne sledujú jej príspevky, však na Nový rok ostali doslova očarení. Modelka a blogerka v jednej osobe ho totiž privítala so snubným prsteňom na ruke.

Silvia Krizanova

Sisa sa na sklonku roka vybrala spoločne s dlhoročným partnerom Tomášom do lyžiarskeho strediska Ždiar, kde zamilovaná dvojica oslávila Silvestra. Hneď na druhý deň si zrejme zaľúbenec povedal, že nastala tá správna chvíľa na životný krok. Profesionálny tatér tak svoju milú požiadal o ruku v romantickom prostredí zasnežených hôr.

Silvia Krizanova

Mladá mamička sa stala snúbenicou milovaného partnera len polroka po tom, ako mu na svet priviedla prvorodeného synčeka. Atraktívna modelka bola z tohto počinu taká nadšená, že sa o skvelú správu podelila aj prostredníctvom sociálnej siete.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia Krizanova

Zdroj/Foto: Instagram/Sisa_kr