Dedička hotelového impéria Paris Hilton oslávila okrúhlu 40-tku v luxusnom štýle. Odetá do čisto bielych šiat s tiarou na hlave povedala ÁNO partnerovi Carterovi, ktorému dokonca plánuje čoskoro porodiť dvojičky. 

Americká ikona sa prednedávnom nechala počuť, že spoločne s drahou polovičkou zahájili proces umelého oplodnenia, ktorého výsledkom majú byť dve deti „na želanie“. Budúci otecko medzičasom neváhal svoju vyvolenú potešiť presne v deň jej sviatku.

paris hilton

,,Môj rozprávkový sen sa naplnil. Veľmi milujem svojho budúceho manžela. Toto je ten najlepší narodeninový zážitok v živote, som taká nadšená, že sa stanem tvojou ženou!“ Svetoznáma boháčka sa nad krásnym romantickým prekvapením naplno rozplývala.

Podnikateľ a investor Carter Reum pokľakol pred plavovlásku pri drevenom altánku na pieskovej pláži pod palmami, čím sa stal jej ďalším nádejným adeptom na sobáš. Paris bola totiž v minulosti už niekoľkokrát zasnúbená, no pred oltár to zatiaľ ani raz nedotiahla. Ostáva len veriť, že rovnako rozprávkový ako zábery z exotickej žiadosti o ruku, bude i ďalší priebeh tohto vzťahu.

paris hilton zasnuby

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Parishilton