Úf! Zdá sa, že vzťah medzi Dagmar a Michalom nabral skutočne rýchly spád. Zatiaľ čo sympatická Češka zvolila pred kamerami náhlu stopku vo verejnom romániku, 35-ročný ZOO technik sa rozhodol pre nečakané gesto!

Michal svojej „milej“ venoval zlatý prsteň priamo pred zrakmi divákov! Stalo sa tak po návrate farmárov z duelovej arény. Keďže šou opustila obľúbená Natália Lenártová, väčšina súťažiacich zabudla na bujaré oslavy a uchýlili sa skôr na priateľný rozhovor v spoločnej spálni.

dagmar a miso farma

V nečakanej chvíli sa o poriadne romantický šok postaral práve Mošpan. „Spravíme si nejakú svadbu?“ Spýtala sa Alex, pričom ani netušila, akú scénu odštartovala svojou žiadosťou o hostinu plnú jedla. „A má tu z vás niekto prsteň?“ Nadhodil Michal a následne vybral zo svojej tašky zlatý šperk.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Dlho som čakal na túto chvíľu,“ farmár predhodil a pokľakol pred prekvapenú Dagmar. „Ja už mám pripravený prsteň pre teba,“ povedal svojej súperke a nasadil jej ho na ruku. Neskôr sa Michal priznal, že prstienok našiel práve na statku a odkladal si ho až do tohto momentu – i keď sa zdá, že to myslel skôr ako žart než skutočnú žiadosť na sobáš.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk, pixabay.com