Mladučká 24-ročná speváčka je nepriehliadnuteľnou osobnosťou svetového šoubiznisu nielen vďaka krásnej tváričke, ale hlavne kvôli fenomenálnemu hlasu, ktorý skrýva v hrdle. Iba pred mesiacom skončil jej 2-ročný vzťah s raperom Macom Millerom, z ktorého takmer okamžite prehupla do náručia komika Peta Davidsona. Zdá sa, že ten neváhal ani sekundu a dlhovlasá hudobníčka je zasnúbená!

Správu potvrdilo niekoľko zahraničných médií, kde sa objavujú informácie zdrojov blízkych dvojici: „Je to také čerstvé zasnúbenie. Sú to dvaja ľudia, ktorí v sebe rýchlo našli lásku a po celý čas sa robia navzájom šťastnými. Začali sa o tom rozprávať iba tento víkend. Nie je to nič, čo by chceli utajiť,“ znie informácia oficiálne adresovaná magazínu People.

Aktuálny priateľ Ariany je podľa všetkého do svojej vyvolenej zbláznený až po uši. Prednedávnom sa pochválil dvomi tetovaniami venovanými atraktívnej speváčke a vzájomnú náklonnosť si čím ďalej, tým viac vyznávajú i prostredníctvom sociálnych sietí. Až najbližší čas ukáže kam tento rázny krok ich turbulentný vzťah posunie.

ariana grande pete davidson

ariana grande zasnubena

pete davidson zasnuby

ariana grande zasnuby

Zdroj: eonline.com | Foto: Instagram