Speváčka Daniela Nízlová a futbalista Stano Lobotka tvoria pár len necelé dva roky a predsa už stihli priviesť na svet spoločnú dcérku Lindu. Dievčatko dovŕšilo prednedávnom polroka a mnohých ľudí preto bezpochyby zaujíma, či sa dvojica plánuje v budúcnosti zosobášiť. Klebietky podobného charakteru neobchádzajú ani samotnú tmavovlásku, ktorá na sociálnej sieti zareagovala nanajvýš svojským spôsobom!

Kým jedna z dvojičiek zažíva nepríjemné odlúčenie od manžela, druhá sestra Nízlová si užíva dokonalú rodinnú atmosféru. Bývalá Twiinska a vrcholový športovec, pôsobiaci v Taliansku, totiž spolu vytvorili priam idylický párik, perfektne utužený láskou k polročnej princeznej.

nizlova lobotka Linda

Keď ale Danielkina kamarátka upozornila speváčku na fakt, že isté média označili Lobotku za jej snúbenca, nemohla uveriť vlastným očiam. Vždy perfektne upravená mamina sa neubránila smiechu a jej reakcia bola preto rovnako humorná.

Po tom, ako dotyčná slečna populárnu dvojičku vyzvala, aby jej ukázala zásnubný “šuter”, mohli jej pri pohľade na fotografiu oči vypadnúť. Nízlová v sebe veselú povahu nezaprela a skutočne sa vyfotila s kameňom na prste! ,,A už nás zasnúbili,” zavtipkovala si pobavená brunetka, ktorá s futbalistom zjavne ešte pred oltár vykročiť neplánuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Nízlová instagram

Zdroj|Foto: Instagram/Danielatwiins