Viktor Vince dnes šokoval celé Slovensko a najmä svoju partnerku Adelu Banášovú žiadosťou o ruku v priamom prenose televízneho vysielania. Niekomu by sa jej reakcia nemusela zdať úplne radostná, ale skôr tak trochu zmätená, čo priznala aj samotná moderátorka.

Bezprostredne po zásnubách pred takmer celým Slovenskom sa k posunu svojho vzťahu vyjadrili aj obaja partneri. Adela uznáva, že jej reakcia asi nebola taká, ako sa očakáva. “My sme sa o takýchto veciach tak zľahka rozprávali, ale netušila som, že by sa to malo udiať takto. A ja neviem, či som mala adekvátnu reakciu, pretože človek sa tak uzavrie zrazu, keď je to pred kamerami. Napriek tomu, že som na kamery zvyknutá, tak takto nie. Tak som sa tak zasekla trošku. Ale, samozrejme, že som veľmi potešená,” prezradila pre Fun rádio.

Na otázku, či by si žiadosť o ruku nepredstavovala v o niečo intímnejšom duchu, sa už len zasmiala a povedala, že to už teraz asi nevyriešia. Na margo tejto otázky odpovedal aj Viktor: ,,My sme mali takú debatu o tom a ja som povedal, že svadba je tvoj deň, ten si naplánuj, ako ty chceš, ja poviem všetko. Ale toto je vec, ktorú mám spraviť ja, ktorá sa očakáva odo mňa a že tú si spravím tak podľa seba.”

To, či je dvojica po zásnubách šťastnejšia zhrnula Adela. Svoje pocity vyjadrila jednoznačne: “Tak my sme šťastní celkovo. Z tohto, čo sa udialo, som taká pozitívne zmätená, teším sa a ostatné budeme riešiť postupne.” Ostáva už len čakať, kedy šoubiznisom otrasie ďalšia z celebritných svadieb.

Foto: Instagram | Zdroj: Funradio.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.