Lívia Chvostíková a Mišo Gajdošech sa spoznali vďaka markizáckej reality show Farma X, pričom len pár dní po tom, ako mladá banditka zavítala do vidieckej osady, sa s atraktívnym modelom nečakane zblížili. Napriek horúcemu vzplanutiu citov sa však ihneď po opustení súťaže obaja súhlasne vyjadrili, že už pár netvoria. Ako to ale medzi nimi vyzerá dnes?

Sympatická plavovláska sa po vypadnutí z hry verejne priznala k tomu, že slávna farmárska láska dvoch mladých ľudí zostala žiť už len v spomienkach. Lívia s Mišom si tak prostredníctvom sociálnych sietí venovali ešte zopár vrúcnych slov, kde si navzájom poďakovali za krásne spoločné chvíle. Obidvaja aktéri sa zhodli na tom, že najmä vďaka ich spoločnému vzťahu sa im podarilo lepšie zvládnuť neľahké podmienky v rybárskej osade.

livia mišo

Hoci boli mnohí neprajníci skalopevne presvedčení o tom, že táto dvojica sa po vypnutí kamier už viac nebude stretávať – pravda je niekde inde. Lili totiž svojich sledovateľov prekvapila najnovším príspevkom, ktorý naznačuje, že s príťažlivým modelom majú k sebe stále veľmi blízko. Bývalá farmárka zároveň poslala hejterom jasný odkaz.

“Po Vašich milión otázkach i s Mišom sa chcem vyjadriť, že sme kamaráti, ktorí stoja pri sebe a podporujeme sa navzájom. A všetkým, čo hovorili, že po Farme sa nestretneme  – tlieskam, pretože už ste si dopredu urobili váš scenár,” prekvapila Lívia otvoreným priznaním pri svojej najnovšej fotografii, na ktorej sa nachádza po boku spolubojovníka z farmárskeho statku, pričom podľa popisu je zjavné, že si dvojica zrejme spravila spoločný výlet do Nemecka. Hoci obaja svorne tvrdia, že ostali len priateľmi, nejeden fanúšik vyjadril nad touto správou sklamanie, nakoľko by im to vraj spolu veľmi pristalo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

livia miso

livia miso farma

Zdroj: Instagram/Livustek | Foto: Instagram/Livustek