Kontroverzná desiata séria Farmy už pozná svojho víťaza. Po nervy drásajúcom finále si rozprávkovú výhru odnáša Dominik Porubský. Jubilejná séria drsnej reality show však zmenila životy iným farmárom. Vďaka markizáckemu projektu totiž vznikol nejeden románik – zo vzplanutia citov sa tak tešili nielen Mišo a Lívia, ale tiež Filip Hakl a Lenka Horníková.

Slobodná mamička sa síce na statku dlho neohriala, keďže z hry vypadla ešte v priebehu prvého týždňa, pričom svojím náhlym útekom vyvolala poriadny rozruch, avšak svojich 15 minút slávy sa snaží čo najviac zúžitkovať. Založila si preto nielen vlastný kanál, kde sa zaoberá líčením či módou, ale tiež sa objavila na natáčaní videoklipu speváčky Simy Hegerovej. Mladá kočka tak na seba púta nemalú pozornosť.

lenka hornikova

Hoci sa Horníkova v rybárskej osade zdržala len krátko, napriek tomu sa jej vďaka ostro sledovanej súťaži predsa len podarilo niečo získať. Pár týždňov po odchode sa totiž dala dohromady s ďalším súťažiacim, ktorý si farmárčenie vyskúšal tiež len na pár dní. Vzťah so synom legendárnej Moniky Haklovej bol tak pre mnohých divákov veľkým prekvapením.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sú zase spolu?

Mladá láska asi najviac zarazila jednu z najdôležitejších osôb vo Filipovom živote. Jeho mama Monika sa totiž na románik pozerala veľmi skepticky, pričom sa vyjadrila, že zo strany jej syna ide zrejme len o krátkodobé pobláznenie. Jej prognóza sa čoskoro aj vyplnila, nakoľko zamilovaná dvojica len pár týždňov nato ohlásila odlúčenie.

Podľa aktuálnych správ to ale vyzerá, že sa veci zmenili. Na veľké prekvapenie sa na profile Moniky Haklovej objavil príspevok reagujúci na čerstvo zverejnenú snímku jej syna. Bývalá farmárska hviezda totiž ukázala fotografiu, na ktorej Filip a Lenka spoločne pózujú, pričom pôsobia spokojne a harmonicky. Čo je však omnoho zarážajúcejšie, sú slová, ktoré extravagantná blondínka k tomuto príspevku dodala. “Akí ste zlatí, ” napísala Monika a zároveň doplnila zaláskované smajlíky či hashtag Love. Všetko teda nasvedčuje tomu, že si mladí holúbkovia k sebe opäť našli cestu…

hakl hornikova

Zdroj: Instagram/MonikaHaklova1 | Foto: Instagram/MonikaHaklova1, malenahari, FilipHakl