Veronika Ostrihoňová, krásna redaktorka TV Markíza, sa po svadbe odhodlala k ďalšiemu radikálnemu kroku, ktorý navždy zmení jej život. Aj keď si po uzatvorení manželstva s moderátorom Matejom ,,Sajfom” Cifrom nechala svoje dievčenské priezvisko, dnes je všetko inak!

Kedysi pôsobila ako vážna a nedostupná žena, dnes ju pozná celé Slovensko ako usmiatu Veroniku zo Sajfových vlogových videí, v ktorých pôsobí mimoriadne sympaticky. Dvojica je na YouTube každým dňom populárnejšia a ako sa podľa komentárov ,,sledovateľov” zdá, veľkú zásluhu má na tom aj prirodzená a dievčenská redaktorka. Aj keď po svadbe s obľúbeným spíkrom tvrdila, že na zmenu priezviska zatiaľ pripravená nie je, opak sa stal zrejme pravdou. Markizáčka sa rozhodla, že na Vianoce poriadne prekvapí svojho ,,zákonitého” a zmenila si priezvisko na Cifrová Ostrihoňová. „Malo to byť všeobecné prekvapenie pre manžela, lebo som mala pocit, že ho to poteší. Vyšlo to tak, že bolo takmer vianočné,“ povedala pre denník Nový Čas Veronika.

Vianočný vlog Cifrovcov

Zdroj: Nový Čas | Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)