Ešte ani poriadne neodoznel jej „tehotenský” škandál a speváčka Katarína Knechtová už opäť provokuje širokú verejnosť. Tentokrát sú kameňom úrazu jej fotografie z luxusnej dovolenky a texty, ktoré k nim píše, neuvedomujúc si, že si vlastne protirečia. Tvrdí totiž, že miesto, kde sa nachádza, je bez nakazených ľudí a vyzýva iných, aby zostali doma!

Kedysi veľmi obľúbená speváčka Katka Knechtová, známa hitmi, ako Spomaľ či Muoj Bože, stratila na diskutabilnom ťahu s fotkou „tehotenského bruška” množstvo fanúšikov a tí, ktorí jej zostali verní, sa o ňu v týchto dňoch poriadne boja. Hoci umelkyňa podľa svojich slova vníma situáciu na Slovensku „s absolútnou pokorou a rešpektom”, nebránilo jej to odletieť na exotickú dovolenku.

„Som na druhom konci sveta, kde je kľud a ľudia sú zdraví,” pochválila sa Knechtová pred týždňom na Instagrame pri fotke z bazéna. Nezabudla však dodať, že je po návrate domov pripravená na karanténu a náležité opatrenia.

„Je to ako ruská ruleta,” vyjadrila sa o koronavíruse. „Myslím, že nás to všetkých niečo naučí, prinúti sa zamyslieť. Posielam vám môj malý kúsok neba na zemi.” 

Speváčka, samozrejme, nezabudla ani na hashtag #ostandoma, ktorým vyzýva ľudí, aby nevychádzali von – a už vôbec nie za hranice štátu.

Na pre nás neznámom, no podľa Knechtovej bezpečnom mieste, oslávila s rodinou aj svoje narodeniny. Síce tento sviatok nemá rada a ani ho bežne neoslavuje, tentokrát prekvapením v podobe torty a šampanského v hotelovej reštaurácii za prítomnosti mnohých ľudí nepohrdla.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial | Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial