Krásny a poučný príbeh, ktorý obletel svet. To, čo sa stalo potom, ako rozčúlený otec odišiel na balkón fajčiť, je neuveriteľné, pozoruhodné a zároveň veľmi vynaliezavé. Táto story vás chytí za srdce!

Malý Jonáš nechcel jesť. Otec, ktorého synček nechcel poslúchnuť, mu to dal príkazom a išiel si na balkón zapáliť. Nechal pootvorené dvere. Jonáš zvolal, že ich má zavrieť, lebo mu je zima. Nové balkónové dvere sa však stále otvárajú, preto mu otec povedal, nech ich zvnútra zavrie sám. Poslušný Jonáško zavrel – a akonáhle zistil, že sa k nemu otec nedostane, odložil lyžicu, zapol si televízor a tatka vonku si prestal všímať. Otec klopal, ale Jonáš sa iba usmieval. Pekne ho prosil, načo začal malý Jonáš vyjednávať. Povedal, že otvorí, ak mu tatko sľúbi, že nemusí jesť. Otec začal búchať a nadávať, nech okamžite otvorí. Jonáš sa ďalej veselo smial, no otca v tričku s krátkym rukávom humor prešiel. Poriadne tresol do dverí a povedal synovi, že ho zbije, ak mu ihneď neotvorí. Jonáš sa zľakol a povedal, že by aj otvoril, ale bojí sa, že dostane na zadok.

Celá komédia trvala dobrých dvadsať minút. Ľudia z domu oproti pozerali na otca ako na blázna. Nakoniec sa otec rozhodol pre rázny krok. Mobilom zavolal na pevnú linku a zmeneným hlasom si k telefónu pýtal seba samého. Jonáš povedal, že tato nemôže ísť k telefónu, lebo je na balkóne. Nato otec odvetil, že vie, ako tam svojho tatka vymkol. Jonáš sa opýtal, odkiaľ to vie. Otec odpovedal, že je Boh a vie všetko, aj to, že nechce jesť. Na druhom konci telefónu bolo chvíľu ticho, potom sa Jonáš spýtal, či ako Boh môže zariadiť, aby nedostal bitku. To sa otcovi nepáčilo, ale na druhej strane, Boh je milosrdný, tak mu to sľúbil. Jonáš potom otcovi bez slova otvoril dvere a začal jesť. Ten nič nepovedal, iba si k nemu sadol a spýtal sa ho, ako mu chutí. ,,Dobre, tato,” povedal a po chvíli dodal: ,,Volal mi Boh.” -,,A čo povedal?” opýtal sa otec. ,,Že nemáš toľko fajčiť!” :)

dieta-spagety

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.