Jojkárska šou Bez servítky prináša na obrazovky nielen chutné jedlá, ale aj rôzne kuriózne situácie. Súťažiaca Lucia sa v stredu postarala o niekoľko okamihov, pri ktorých sa jej súperi a diváci chytali za hlavy.

Lucia sa predstavila ako poriadne ostrá mladá dáma, ktorá si nedáva servítku pred ústa. Prvé dva dni jedlo, čo dostala na tanier, skritizovala, a preto keď prišiel na rad kráskin večer, všetci očakávali, že z jej kulinárskych schopností ostanú v nemom úžase. To sa koniec-koncov aj udialo, avšak v negatívnom zmysle.

Už pri zostavení jednoduchého menu bolo jasné, že pre Luckiných kolegov nebude pripravený žiadny špeciálny gurmánsky zážitok. Po uvítaní hostí so sladkým prípitkom nasledovalo lacné víno, rybacia pomazánka z konzervy, nedochutený vývar hodný škôlky a nakoniec legendárny cordon blue s ryžou a varenými zemiakmi. Avšak ani ten nebol dokonalý – študentka nielenže obalila mäso najprv vo vajíčku, potom v múke a nakoneic v strúhanke, pričom si bola istá, že tento trojobal je správny, husťom k hlavnému jedlu neponúkla žiadny šalát. Na vyžiadanie tak na stôl položila veľký plastový téglik so suroovou kapustou, a to už bol totálny klinec do rakvy. Napätú situáciu aspoň trochu zachránil program, aj keď ani ten nebol úplne očakávaný – striptér.

Šokovaní prísediaci netajili obrovské sklamanie a zlosť, čo sa odrazilo aj na nízkom bodovaní (16 bodov). Rovnaké emócie zdieľali tiež diváci, ktorí sa v komentároch na Facebooku pýtajú, či Lucii za takúto prezentáciu na obrazovkách niekto zaplatil alebo išlo o smutnú realitu. Odniesli si to dokonca i jej rodičia. ,,Kto to dievča vychoval, viedol a učl do žiivota? Strašné a ešte horšie, že som synom povedala, ak mi takú dovedú domov, vydedíme ich… pre mňa to bude ešte dlho nočná mora…,“ reagovala Magdaléna po odvysielaní stredajšej Bez servítky. ,,Vyzerá to na klasiku – bohatších rodičov, ktorí príliš rozmaznali a skazili svoju dcérku a tá teraz nedovidí ďalej od nosa… nieto aby ešte sama varila..,“ myslí si Laci.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ešteže nedoniesla kapustu v celku, nech si sami nastrúhaju, koľko potrebujú,“ ľudí pobavil Erik. ,,JOJka jej musela riadne zaplatiť, neverím, že je to taký debil,“ zamyslel sa nad Luciou Fero. ,,Podľa mňa to bolo nahraté a nadiktované od tvorcov… aby mali vyššiu sledovanosť… dostala dobre zaplatené… takto hlúpe a arogantné dievča snáď nemôže existovať… na jej mieste si kúpim letenku na opustený ostrov alebo zaplatím plastiku,“ znie ďalší komentár, pričom zatiaľ sa ich v podobnom duchu nachádza na Facebooku viac ako dvesto. Pekného slova by ste na sebavedomú slečnu hľadali márne.

Zdroj/Foto: Joj.sk, Facebook/Bez servítky – TV JOJ