Popularita televízneho moderátora Viktora Vinczeho rastie raketovou rýchlosťou. Rádový redaktor sa za pomerne krátky čas prepracoval do prvých televíznych novín a najnovšie hviezdi v hlavnom spravodajstve. Nie je žiadnym tajomstvom, že sa mu darí aj v súkromí a po svojom boku má jednu z najúspešnejších osobností televíznej obrazovky Adelu Banášovú, na ktorú je patrične hrdý.

Každoročné odovzdávanie cien pre tie najobľúbenejšie osobnosti televíznej obrazovky patrí k najočakávanejším programom roka. Inak tomu nebolo ani teraz, a tak 17. ročník diváckej ankety OTO nemohol moderovať nikto iný, ako ostrieľaná dvojica Matej Sajfa Cifra a Adela Banášová. Cenu za najlepšiu moderátorku a absolútneho OTA si prevzala samotná Adela, a tak je spolu s Marcelom Merčiakom jediná, ktorá domov odchádzala s dvoma cennými soškami. Viktor Vincze však naďalej ostáva v tieni úspešnej partnerky, kedže nomináciu na osobnosť televíznej publicistiky na víťazstvo nepremenil. Svojej mimoriadne úspešnej snúbenici ale víťazstvo doprial a na sociálnej sieti zverejnil romantické vyznanie. ,,Čísla 12 a 13 sú bezpečne doma…OONA je jednoducho FENOMÉN. Každý je vraj nahraditeľný, ale ONA nie. Je pre mňa darom z nebies. Odbivujem a milujem ju každou bunkou,” vyjadril sa zamilovaný moderátor.

 

Inak to nebolo ani v čase, kedy talentovaná moderátorka uvádzala Českého leva. Žiadaná Adela rozdelila svojou prítomnosťou Čechov na dva tábory, no Viktor sa z jej úspechu prirodzene tešil.

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tinka
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)