Udržať si stabilný vzťah v šoubiznise nie je vôbec jednoduché. Nedostatok času či absolútna strata súkromia vedia napáchať škody vyúsťujúce v rozchod či neveru. To však neplatí pre slovenských zaľúbencov Adelu ( 37) a Viktora (27), ktorých láska bola spočiatku pre mnohých fanúšikov nepochopiteľná.

Kvôli výraznému vekovému rozdielu sa Adela a Viktor Vinczeovci častokrát stretávali s predstudkami o nestabilnom partnerstve. Ako však samotná moderátorka priznala, vzťah s mladším mužom jej v mnohých smeroch vyhovuje viac než s rovesníkmi, a tak sa rozhodli pre radikálny krok – po krátkom čase vstúpili do zväzku manželského.

Čo ale mnohí fanúšikovia známej dvojice nevedia, je to, kde a ako sa celebritný pár prvýkrát dostal do spoločnej reči. Stalo sa tak na honosnej svadbe moderátorov Mateja Cifru a Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej, kde si Viktor sadol na prázdnu stoličku vedľa úspešnej blondínky – a láska ako hrom bola na svete.

Túto udalosť doteraz drží v spomienkach aj samotný Viktor, ktorý prvé stretnutie so ženou svojho života oslávil prekvapivým postom na sociálnej sieti. „Dva roky od prvej pusy a more zážitkov pred aj za nami,❤️“ znelo jeho romantické vyznanie pre Adelu doplnené nádherným záberom z ich svadobnej cesty. Tento príspevok plný lásky a spomienok mal však trošku nečakaný koniec. „Ďakujeme Cifrovci,“ uzavrel, pričom nezabudol ani na hlavných aktérov ich zoznámenia – vtedajších novomanželov Cifrovcov.

Foto: Facebook, Instagram