Len pred pár mesiacmi do toho Miriam Kalisová znovu “praštila”, keď sa dala dokopy s dlhoročným kamarátom Michalom Menkynom, ktorý riadi eventovú agentúru. Dvojica urobila najväčší rozruch počas zápasu Slovenska proti Nemecku na hokejových majstrovstvách sveta, kde sa od seba nemohli odlepiť. Teraz ale moderátorka ohúrila ešte viac, a to rovno vlastnou romantickou básničkou!

Bývalá manželka fitnesáka Martina Šmahela, ktorý sa len nedávno stal dvojnásobným otcom, má za sebou dva stroskotané vážne vzťahy. Po tom, ako si s bývalým partnerom povedala definitívne zbohom, si liečila rany zo stratenej lásky po boku exhokejistu Dušana Pašeka ml., čo však tiež neskončilo práve najšťastnejšie.

Kalisová Šmahel

V živote sympatickej markizáčky ale nastali obrovské zmeny, keďže kráska je znovu zamilovaná až po uši – a tentokrát to vyzerá naozaj nádejne! Miriam totiž pre nového muža vo svojom živote zložila mimoriadne osobnú báseň plnú nádherných vyznaní a úprimných slov priamo od srdiečka.

“Raz stretneš muža, čo za slovom si bude stáť, čo radšej chybu prizná si, než okolie bude preklínať. Čo svojím pohľadom rozjasní tvoj deň, ten, čo pomôže ti prekročiť svoj vlastný tieň…” znie úryvok z emotívnych veršov, ktoré krehká plavovláska doplnila o romantickú snímku s partnerom. Celú báseň si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Miriam Kalisová

Zdroj/Foto: Instagram/miriam.kalisova