O tom, že sympatická futbalová star Vladimír Weiss ml. (27) nemá o nápadníčky núdzu, je viac než jasné. To, ako prezentuje svoju platonickú lásku k svojmu slovenskému idolu istá čínska fanynka z Hongkongu, je prinajmenšom pozoruhodné.

Na sociálnej sieti Twitter pridáva fotografie s popiskami, ktorými jasne dokazuje, že pre našu populárnu futbalovú hviezdu, ktorá má doma krásnu rodinku, nemôže dobre spávať. “Keď občas zbadáte na ulici nápis “Weiss”, viete, že to znamená dobrý štart do nového dňa” alebo “Super bláznivý predčasný vianočný darček: Niekto, kto dobre pozná moju náklonnosť k Vladymu, mi venoval koženú kľúčenku s nápisom Weiss,” takto komentuje zamilovaná Číňanka svoje fotografie na sociálnej sieti.

Nápadníčka menom Jade je do Vlada natoľko zamilovaná, že vyhlásila súťaž, do ktorej majú potenciálni súťažiaci posielať fotografie z rôznych kútov sveta, na ktorých pózujú vo “Vladovom” drese . Ako “súťažné” uverejnila fotky zatiaľ len Jade sama. Na obidvoch snímkach pózuje v slovenskom drese s Vladovou šťastnou sedmičkou, pričom na jednej z nich nechýba ani známy reprezentačný fanúšikovský šál.

Ako vyzerá Vladove meno napísané čínskou kaligrafiou? Samozrejme, nebola by to Jade, ak by svojim priateľom aj širšej verejnosti nepredstavila tento umelecký skvost, ktorý sa pokúsila sama napísať.

A ako zareagoval Vladko, keď sa dozvedel o tejto beznádejne “zabuchnutej” Číňanke? Jej poslednú fotografiu z čínskeho Sichanu, na ktorej má Jade známe “sedmičkové” tričko, zdieľal na svojom Twitteri. Pekné gesto od hviezdneho športovca, čo poviete?

Vladko, no nepatrilo by sa sympatickej fanynke originál tričko s vlastným podpisom aj venovať?:)

Zdroj: Twitter