Prvé dni roku 2022 si speváčka Dara Rolins užíva po boku svojej lásky Pavla Nedvěda. Dvojica spolu randí už polroka, po ktorom sa slovenská kráska zamyslela nad vzťahmi a napísala jednu veľkú pravdu.

Silvestra Dara a Pavel oslávili v Alpách, kde si spolu ešte stále vychutnávajú nielen lyžovanie na krásne zasnežených kopcoch, ale hlavne jeden druhého. O niekoľko záberov z dovolenky sa blondínka podelila aj s fanúšikmi na Instagrame, kde chcela dať najprv iba vedieť, že je všetko v poriadku. Namiesto toho sa však zamyslela nad vzťahmi.

,,Aj to, že sa niečo stane a po čase skončí, nemusí byť tragédia, ale vývoj. Proste život. Človek nemusí „plakať“, ako si niektorí dosť nelogicky a automaticky pri rozchode dvoch ľudí myslia. Môže ísť o vyslobodenie, preklopenie do stavu, po ktorom človek už nejakú dobu túžil. Byť tzv. na očiach, byť známy, veľmi často vzťahy a lásku komplikuje, neprirodzene ovplyvňuje jej vývoj,“ uvádza pri romantických fotkách so svojou polovičkou Dara.

Ďalej obľúbená speváčka upozornila na to, že pravý význam vzťahu nemerajú roky, ale intenzita a hĺbka citu. ,,Niekedy za pol roka prežijete viac než za 6,“ píše mamička zrejme porovnávajúc svoj aktuálny vzťah s tými minulými. ,,Každý jeden vzťah ma formoval. A preto mám rešpekt pre každého človeka, ktorý ma kedy urobil šťastnou. A rovnako tak pre minulosť každého môjho partnera,“ úprimne priznáva.

,,Nech žije KAŽDÁ láska. Nová, stará, dospelá, decká, prázdninová, naša, vaša❤️🙏🏻🍀Nech je večná vo svojom čase a v každej podobe:)!!!“ odkazuje na záver zamilovaná módna ikona.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi