Keď sa prednedávnom objavil na televíznych obrazovkách nový seriál Milenky, tisíce Sloveniek ostalo doslova vo vytržení. Aj keď mnohé spočiatku predpokladali, že pôjde o domáce prevedenie príbehu o kultovej Carrie Bradshaw a jej priateliek, opak bol pravdou. Táňa Pauhofová, Antónia Lišková, Gabriela Marcinková a Zuzana Norisová si absolútne podmanili ženskú časť publika a spolu s nimi aj tajomné skladby, ktoré sa v projekte TV Markíza objavujú týždeň čo týždeň. Kto vlastne stojí za ich tónmi?

8-členná formácia hudobníkov okolo speváčky Nory Ibsenovej, ktorá sa môže pochváliť skutočne podmanivým hlasom, vznikla v roku 2012. Kapela, produkujúca prevažne alternatívnu hudbu, ktorej najvýraznejšími prostriedkami sú elektronická hudba s nezameniteľnými aranžmánmi, doposiaľ vydala dva štúdiové albumy Rieka a V hmle.

Tentokrát sa tvorba talentovaných umelcov preniesla aj na televízne obrazovky, kedy skladby ,,Akoby” a ,,V hmle” zazneli aj v seriáli Milenky. Dámy, ak ste si dodnes aj vy lámali hlavu nad tým, pod koho produkciu patria single, z ktorých naskakujú zimomriavky, vedzte, že ide o skupinu Fallgrapp.

Fallgrapp- Akoby

Fallgrapp- V hmle

Twiins- Our Own Paradise

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/TVMarkiza

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk