Posledné dni je na statku akosi dusno. Príčinou má byť podľa súťažiacich chaos pod vedením Erika, ktorý sa stal farmárom týždňa. Jeho nepríjemné spávanie, neustále rozkazovanie, taktiky a hlavne skrývanie pravej osobnosti priviedli Sáru doslova k slzám. Avšak ich konflikt mal nečakaný koniec.

Mladá farmárka Sára sa už počas dňa sťažovala Monike na správanie jej partnera Erika, z ktorého podľa jej slov ide zlo. Čo ju k nemu láka, však neprezradila. No večer v posteli farmára týždňa Prešovčanovi priznala, že ju trápi, aký je k nej odtiahnutý. Mladík bez zbytočných komentárov zobral perinu a odišiel do sluhovne.

Druhá scéna ako vystrihnutá z knihy Rosamundy Pilcherovej začína príchodom Sáry do sluhovne, kde sa pod perinou ukrýval Erik dúfajúc, že konflikt utíchne sám. ,,Sú určité veci, o ktorých sa tu nebudem rozprávať s tebou. Nechcem tu nikoho,” vyštval ju mladík zo svojho teritória, čo však neskôr oľutoval.

Po dlhých chvíľach osamote a utápania sa v slzách sa nakoniec mešťan rozhodol ustúpiť a vrátiť sa do svojho domčeka farmára týždňa, kde sa v momente jeho príchodu na všetko zabudlo – dvaja mladí zaľúbenci si náklonnosť začali prejavovať fyzicky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: uloz.to, streamable.com, videoarchiv.com