31-ročná sympatická hviezda a 40-ročný herec sa len takto pred rokom dali dokopy a v súčasnosti sú z nich už novomanželia. Amanda Seyfried a Thomas Sadoski si vymenili obrúčky na vidieku, a to v úplnej tajnosti.

Známa herečka, ktorú si môžete pamätať z filmov “Mamma Mia!”, “Bedári” či “Macík 2”, prežíva jedno z najradostnejších období vo svojom živote. Takto pred rokom sa spoznala na Broadway-i s Thomasom, s ktorým začala takmer okamžite randiť. Za tak krátku dobu sa toho podarilo sympatickej dvojici viac než dosť. Po pol roku zamilovaná dvojica svetu oznámila, že sa zasnúbila a v novembri 2016 sa už Amanda ukazovala na verejnosti so zväčšujúcim sa tehotenským bruškom.

V súčasnej dobe sú z hercov už manželia a vyzerá to tak, že si svadbu naplánovali na svoje prvé výročie. Thomas túto obrovskú novinku oznámil v obľúbenej šou Jamesa Cordena. Herec prezradil, že sa v nedeľu vybrali na vidiek aj s Amandiným psíkom Finnom, kde si vymenili sľuby, ktoré si sami napísali. Ich intímna svadba prebehla v úplnej tichosti, pretože na ňu nepozvali ani svojich najbližších. Svoju lásku tak zároveň spečatili aj tesne pred príchodom prvého spoločného potomka, ktorý by sa mal na svet vypýtať už čoskoro.

Foto/Video: YouTube