Ikonická česko-slovenská speváčka Dara Rolins si momentálne dosýta vychutnáva slnečné lúče na čarokrásnom exotickom ostrove Bali, kam už tradične vycestovala s dcérkou Laurou a tentokrát i sestrou Jankou. No kým si popová diva užíva odpočinok na zlatistých pieskových plážach, jej meno sa na Slovensku začalo skloňovať v súvislosti so zarážajúcou kauzou.

Populárna plavovláska oslávila koncom minulého roka 47. narodeniny, no pri pohľade na ňu by jej človek tipoval sotva štyridsať. Kráska sa pýši neskutočne mladistvým zovňajškom, doplneným o dokonale vymakanú postavičku, na akej roky tvrdo drie.

Dara Rolins vystrčený zadok

Dara nikdy nepatrila medzi ženy, trápiace sa kvôli prebytočným kilám, no napriek tomu aktuálne čelí škandálu s podvodným konaním ohľadne zoštíhľujúcich procesov. Na internete sa totiž objavil zarážajúci článok, obviňujúci módnu ikonu z vyzradenia prísne stráženého tajomstva o zázračnom nápoji na chudnutie, za čo mala byť na speváčku podaná žaloba.

Súdny spor s Darou Rolins?

Autori podivného príspevku dokonca uverejnili rozhovor v mene samotnej Dary Rolins, ktorý neváhali doplniť jej vlastnými fotografiami. Pozornému oku inteligentného Slováka však nemôže uniknúť fakt, že jednostranný článok obsahuje desiatky gramatických chýb a nepresností, kedy Daru v istom momente označujú za slávnu herečku či skomolili jej meno na Adrianu.

Je teda nad slnko jasné, že tieto praktiky nie sú v súlade s kostolným poriadkom a meno legendárnej hudobníčky bolo nechutným spôsobom zneužité. Úspešná interpretka totiž nikdy nepotrebovala využívať umelé prípravky na formovanie postavy a tiež nie je pravda, že by v minulosti bojovala s veľkou nadváhou. Keďže sa blondínka momentálne nachádza tisíce kilometrov preč od domova, nevie sa spoľahlivo brániť, a tak môže celý incident v radoch nedôverčivých ľudí vyvolať poriadny rozruch. Daný klamlivý článok si môžete pozrieť — TU —

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj: historicant.ru | Foto: Instagram/dararolins_vermi