Mediálny humbuk okolo svadby Martina Jakubca už pomaly a jasne utícha. Spevák tak už svoju pozornosť sústreďuje na iné ženy, než je jeho „bývalá manželka“ Božanka Verešová. Po vyznaniach pre playmate a exfarmárku Andreu Járovú prichádzajú zaujímavé slová o ďalšej slovenskej kráske.

Martin Jakubec sa na záujem žien nikdy sťažovať nemohol, vždy sa k svojim fanúšičkam správal s úctou a rešpektom. To sa už ale nedá povedať o rôznych známych osobnostiach slovenského šoubiznisu, ktoré mu doslova ležia v žalúdku a neváha ich častkovať ani hrubými výrazmi. Do tejto skupiny však určite nepatrí táto slovenská kráska!

Martin Jakubec

Martinovmu srdcu je blízka očarujúca moderátorka TV JOJ Alexandra Orviská, o ktorej hudobník neváhal vyhlásiť odvážne tvrdenie. ,,Najkrajšie ženské poprsie má krásna žena Saška Orviská. Ju by som bral za ženu ihneď,“ napísal Jakubec k ich spoločnému záberu z jeho svadby, kde 35-ročnej dračici nakúka do výstrihu. Okrem toho pridal k fotografii aj srdiečka.

sasa orviska

Tie sa nachádzajú aj pri ďalšej snímke známej dvojice, ktorú Martin okomentoval „Love“. ,,Kráľovná šoubiznisu, moja drahá Saška, kiss,“ znie popis fotky. Vyzerá to teda tak, že modrooká brunetka milovníkovi šlágrov svojím pôvabom poriadne zapasovala. Len škoda, že po Saškinom boku stojí hokejista Jaro Janus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Alexandrine prednosti si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official, alexandraorviska