Známy americký spevák Michael Bublé, ktorý sa preslávil najmä krásnymi vianočnými hitmi, prežíva najťažšie obdobie svojho života. Jeho len trojročný syn Noah totiž bojuje so zákernou chorobou. Diagnostikovali mu rakovinu.

Zákerná rakovina si berie čoraz väčšie množstvo ľudí, žiaľ, z radov svojich pacientov neobchádza ani malé deti, ktoré majú ešte celý život pred sebou. Zdrvený spevák Michael Bublé sa na sociálnej sieti jeho manželky vyznal zo zdrvujúcej správy, ktorá ovplyvnila život celej jeho rodiny: ,,Sme zničení z diagnózy nášho staršieho syna Noaha, ktorý je momentálne na liečení v Amerike. Vždy sme sa spolu s manželkou rozprávali o tom, aká je rodina dôležitá a o tom, ako milujeme svoje deti. Luisana a ja spravíme všetko preto, aby sme pomohli nášmu synovi a venujeme tomu všetok svoj čas aj na úkor svojich pracovných povinností. Počas týchto ťažkých chvíľ vás chceme požiadať o modlitby za nášho syna a rešpektovanie nášho súkromia. Máme pred sebou dlhú cestu, ale pomocou viery k Bohu a s našimi priateľmi, známymi a fanúšikmi po celom svete, môžeme tento boj vyhrať.” Obľúbený spevák zrušil svoje veškeré pracovné povinnosti v Spojených štátoch a odišiel domov do Argentíny za svojou milovanou rodinou. Na ceste k uzdraveniu želáme veľa síl!

 

 

 

Foto: Instagram, Flickr.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: