Za oknami vládne už nejaký ten týždeň chladné obdobie, kedy sa väčšina zvykne zahrievať dekou či čajom (s rumom). Avšak čo tak si navodiť letné dni novinkou od Dominiky Mirgovej a Šortyho, ktorej rytmy vás prinútia tancovať? My hovoríme – rozhodne áno!

Dominika Mirgová a Šorty sú zástupcovia mladej hudobnej generácie, ktorá sa fanúšikom neustále snaží prinášať nové skladby. Spomínaní speváci sú však nielen kolegovia, ale aj dobrí kamaráti, o čom svedčí ich niekoľko spoluprác. Tá posledná má názov Rande!

Novinka sa nesie v podobnom duchu ako Domčina a Šortyho letná hymna Ja sa cítim dobre. Chytľavé karibské rytmy doplnené o hravý text sú jasnými zbraňami k tomu, aby sa stal z pesničky obľúbený hit.

,,Pozor, nenechajte sa zmiasť letným podtónom tejto skladby. Keď pochopíš text, môžeš si ju spievať kdekoľvek budeš bezohľadu na to, či je teplo a či zima… Naopak v tomto chladnom počasí ťa môže iba fajne zahriať a navnadiť na nejaký dobrý TRIP,” Dominika predstavila Rande so Šortym na svojom Instagrame.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial, sortyx, YouTube