Pre mnohé z nás nestále predstavuje v spálni strašiaka, ďalšie sa modlia, aby ich o to partner nikdy nepožiadal a iné zas nevedia, ako partnerovi povedať, že práve toto intímne miestočko je ich vstupenkou do slastného raja orgazmov. Jedny ho ospevujú, iný zatracujú. Názory naň sa rozchádzajú niekedy predsudkami, vyznaním alebo zlou skúsenosťou. Nebolo tomu vždy tak a análny styk rozhodne nepatrí iba k zvrátením praktikám modernej doby.

 

Análny styk nepatrí k výsadám lásky dvoch mužov! :)

Ak ste si mysleli, že análny styk je výmyslom dnešnej doby či morálnym úpadkom se*uálneho ukájania, ste na omyle. Tento druh intimity totiž nepatrí iba k výsadám lásky dvoch mužov a rozhodne nie je objavom filmov pre dospelých. Jeho korene siahajú hlboko do histórie, pred príchod kresťanstva, ktoré ho označilo za niečo špinavé a nemorálne. Ak sa prehrabeme dejinami ľudstva, stretneme sa s ním už v starovekom Egypte, v zmienkach a bájach o bohoch, v spojení s veľkými mysliteľmi, ako Sokrates či Freud. Análny styk bol kedysi považovaný za prirodzenú súčasť intímneho života a mnohokrát bol uprednostnený pred klasickým aktom. Či už sa jednalo o akt medzi dvoma mužmi alebo medzi mužom a ženou.

Zahoďte predsudky a zažite nový rozmer rozkoše

Veľa žien sa stotožňuje s názorom, že pri análnom styku dosiahnu silnejší orgazmus a klasický se* už v posteli nepatrí k ich prioritám. Pokiaľ váhate či touto praktikou spestriť svoj intímny život a nemáte s ňou skúsenosti, určite máte v hlave množstvo otázok a obáv, ktoré vás brzdia. Všetko nové v nás vyvoláva neistotu a zmiešané pocity, no pokiaľ dodržíte určité pravidlá, vyhnete sa veciam, ktorých sa obávate a dokonale si vychutnáte tento nový zážitok. Prečo teda análny se*? Konečník má množstvo nervových zakončení a pri ich stimulácii dochádza k príjemným aj nepríjemným pocitom. Keďže si to však chcete užiť, je potrebné sa tým nepríjemným pocitom vyhnúť.

Partnerova slinka, kuchynské, kokosové ani motorové oleje či maslo, nie všetko, čo sa kĺže, je vhodné na takéto použitie!

Hygiena je základ!

Ak nepatríte k fanúšikom exkrementov a desí vás predstava špinenia a nepríjemného zápach, vaším najlepším priateľom sa v súvislosti s análnym se*om stane klystír. Klystír, teda análny výplach, už dávno nepatrí k medicínskym vymoženostiam a vďaka internetu či kamenným predajniam sa k potrebným veciam viete dostať jednoducho a dokonca anonymne! Sortiment na čistenie vašej dutinky je rozmanitý, od jednoduchých análnych spŕch cez násady na sprchovacie hlavice. Záleží len na vás, ktorý variant si zvolíte.

Predohra a dostatočná lubrikácia ako cesta k pôžitku

Systém ,,hurá, ideme na to!” tu vonkoncom nefunguje. Análny otvor nie je vagína a nemá samozvlhčovanie, taktiež nervozita pred prvým pokusom nie je práve uvoľňujúca. Partnerova slinka, kuchynské, kokosové ani motorové oleje či maslo, nie všetko, čo sa kĺže, je vhodné na takéto použitie. Aj keď váš partner horí nedočkavosťou, nevrhajte sa priamo k zadným vrátkam. Venujte sa tomu, čo vás najviac vzrušuje. Hladenie, bozky, orálna stimulácia a k zadočku pristupujte opatrne! Jeho okolie môžete masírovať prstom alebo jazykom. Možností je veľa, na uvoľnenie zvierača existujú aj špeciálne prípravky, ktoré eliminujú citlivosť. Lubrikantom rozhodne nešetrite a aj v prípade, že ste uvoľnená, zasunutie partnerovej pýchy neunáhlite. Postupuje kúsok po kúsku, nechajte zvierač, aby si zvykol a čo najviac sa uvoľnite. Výhodou je, že popri tom môžete stimulovať svoje erotogénne zóny, a tak si pôžitok ešte vylepšiť. Nezabudnite ani na skúšanie polôh, aby ste našli tú ideálnu, pri ktorej si styk vychutnáte čo najlepšie. A naozaj lubrikujte, lubrikujte, lubrikujte!!!

Prečo muži a ženy milujú análny se*?

Už len samotný tvar ženského pozadia zvádza mužskú populáciu k hriešnym myšlienkam. Namiesto toho, aby si ženy niečo užili len tak, vo všeobecnosti viac premýšľajú nad vhodnosťou. Muži sú v tomto smere jednoduchší a viac im ide o ,,živočíšne uspokojenie”, niečo v štýle: ,,Každá diera dobrá, ak môžem striekať” a ,,Čím užšia, tým lepšia”. Ak ste tou, ktorá mu otvorí svoju tajomnú komnatu a umožní mu tento zážitok, posunie to váš intímny život o level vyššie.

Análny se* predstavuje niečo vzrušujúce a zakázané a ak nájdete s partnerom spoločnú cestu za rozkošou, bude to vnímať ako dobrodružstvo a poctu. Predsa len konečník je úzky, čím vzniká intenzívnejšia stimulácia jeho veličenstva a nový rozmer vzrušenia!

Ženský zadoček priťahuje mužské pohľady od nepamäti

„Análny se* milujem. Vzrušuje ma ten pocit, že je to zakázaná zóna a popravde, nemôžem to mať od každej ženy. Mňa osobne viac poteší, ak žena dosiahne orgazmus pri análnom styku a zároveň môžem vyvrcholiť priamo do partnerky.” Tibor 26

„Na análnom se*e (aj keď som to skúšal len trikrát) sa mi najviac páči jednak to, že sa môžem spraviť bez problémov dovnútra, potom to, že je to oveľa tesnejšie, ďalej to, že do vagíny zatiaľ viem dať vibrátor a tiež sa mi páči ten proces… tá príprava otvoru, než sa dostatočne roztiahne.” Lukáš 32

„V našom vzťahu análny se* nepatrí k tabu, je to úplne iným spôsobom vzrušujúce ako bežný se* a za pripravených okolností ho vnímam ako príjemnú zmenu, aj keď uprednostňujem dráždenie z oboch strán súčasne.” Lenka 29

„Pre mňa je análny se* úplné tabu, mala som s ním nepríjemnú skúsenosť, kedy partner nebral ohľad na moju pripravenosť, a tak mi spôsobil nepríjemný a bolestivý zážitok. Preto ak ho chcete vyskúšať, nepodceňujte správne mazanie!” Viera 34

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.