Ak by ste si mysleli, že vzťah 34-ročného Martina Jakubca s jeho o 30 rokov staršou vyvolenou Božankou je nudný, veľmi by ste sa mýlili. Ich intímny život je možno ešte pestrejší ako ten váš!

Už na jeseň nás čaká svadba roka, konkrétne 17. novembra si majú povedať „áno“ Martin Jakubec s partnerkou Božankou. Hoci mnohí nad týmto vzťahom krútia hlavou, dvojica si z toho nič nerobí a o svojej láske presviedča okolie aj formou horúcich pikošiek.

Martin JakubecAby to medzi známym párom fungovala tak, ako má, Martin a Božanka sa snažia pravidelne meniť domácnosti vrátane spální – raz spia vraj u nej a raz uňho, pričom vždy v daný čas velí jeden z nich a ten druhý poslúcha. Následne sa po mesiaci ich cesty na dva až tri týždne rozdelia, aby si navzájom od seba oddýchli.

Vášeň vo vzťahu, v ktorom vládne markantný vekový rozdiel, absolútne nechýba. „Na pódiu, v kuchyni, ale aj vo výťahu. Keď to na nás príde, tak stlačíme jednoducho stopku a oddávame sa vášniam. Čo je na tom zlé? Dnes jednoducho treba pravidelne se*ovať,“ pre magazín Plus JEDEN DEŇ prezradil Jakubec, podľa ktorého je se* je základom vzťahu. „Ak to nefunguje, tak potom ide dotyčný, ako by povedali naši českí kolegovia, „o dům dál“. A ja inklinujem celý život k starším ženám,“ ukončil šokujúce priznanie spevák preslávený šlágrami.

Martin Jakubec

Zdroj: 1.pluska.sk | Foto: Facebook