Súčasťou siedmej série úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá na obrazovkách Markízy štartuje už 4. septembra, bude aj slovenská herečka Natália Puklušová. Temperamentná východniarka pred začiatkom projektu šokovala priznaním, že niektorých svojich súperov nepoznala.

Posledné štyri roky Natália Puklušová hviezdila v mimoriadne obľúbenom seriáli Oteckovia, kde stvárňovala energickú a vtipnú mamičku Petru Horváthovú. O ďalších seriáloch však veľký prehľad nemá, a to z jediného dôvodu – vôbec ich nesleduje. Pri vstupe do šou Tvoja tvár znie povedome sa tak kučeravá kráska dostala do ošemetnejšej situácie.

,,Panebože, ja neviem, či to smiem povedať, ale ja som tam skoro nikoho nepoznala,“ priznala zahanbene rodáčka zo Spišskej Novej Vsi v rozhovore pre portál Markiza.sk. ,,Poznala som iba takých tých mojich starších kolegov, ako Viki, Ondra a ešte Simonku (Viki Ráková, Ondrej Kandráč a Simona Salátová – pozn. redakcie). A týchto mladých faganov som poznala prvýkrát až tu a sú úžasní,“ pokračovala s úsmevom Naty.

Talentovaná herečka a speváčka s najväčšou pravdepodobnosťou narážala na exotického fešáka zo seriálu Pán profesor Matúša Kolárovského, ktorý má pod prezývkou Yael rozbehnutú i hudobnú kariéru, a Karla Tótha, budúcu tvár seriálu Druhá šanca. Avšak zo slov 38-ročnej Puklušovej sa dá vydedukovať, že ešte donedávna jej nič nehovorili ani jej rovesníčka Lívia Bielovič, taktiež známa z Druhej šance, či víťaz SuperStar Adam Pavlovčin.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/_toth_karoly, matuskolarovsky