Markizácka súťaž o 75-tisíc eur ukrýva zopár tajomstiev, aké by sa verejnosti odkrývať nemali. Tohtoročná séria Farmy sa nesie v duchu pomyselnej rivality medzi zástupcami zo slovenských obcí a miest, avšak nie všetko je v skutočnosti presne také, ako sa to prezentuje na obrazovkách.

Napriek tomu, že mnohé situácie na statku, vzťahy a konflikty medzi hráčmi pôsobia veľmi dôveryhodne, netreba zabúdať na to, že ide v prvom rade o televíznu šou. S tým sú spojené určité úpravy, ktoré môžu kompetentní po dohode so súťažiacimi aplikovať do praxe.

farmari

Na prekvapivú skutočnosť upozornili fanúšikovia vypadnutej farmárky Beáty Rusnákovej, keďže si na jej pôsobení v hre všimli jeden záhadný detail. 20-ročná brunetka bola totiž od začiatku zaradená do tábora dedinčanov, a to i napriek faktu, že pochádza z mesta Veľký Krtíš.

Pri kráskinom mene svietilo bydlisko s názvom Osláre, čo je vlastne starý názov Krtíša približne z 15. storočia. Sebavedomá mešťanka teda doplnila tím dedinčanov z doposiaľ neobjasnených dôvodov. Ako na to zareagovala ona samotná? ,,Túto otázku nemôžem zodpovedať. Uzavrieme to zatiaľ tak, že to bolo na vzájomnej dohode,” zahmlieva Bea, ktorú ešte stále viaže podpísaná dohoda s Markízou, zahrňujúca zrejme i klauzulu o zachovaní mlčanlivosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Bejba99 | Foto: Instagram/Bejba99, Farma.markiza