Celebritní manželia a rodičia Veronika Ostrihoňová a Matej Cifra alias Sajfa sa postavili pred objektív vychýreného fotografa Lukáša Kimličku. Obľúbený zabávač a moderátor sa pochválil pár snímkami zo zákulisia na sociálnych sieťach, k čomu pridal aj zvláštny popis, na základe ktorého by sa dalo konštatovať, že je párik v očakávaní druhého potomka. 

,,Jeden z desiatich očných lekárov tvrdí, že toto sú slovenský Harry a slovenská Meghan,” napísal k spomínaným snímkam Sajfa, čo vyvolalo medzi fanúšikmi dohady o Veronikynom tehotenstve, nakoľko sa na Valentína vojvodský pár pochválil správou o počatí druhého potomka.

sajfa ostrihoňová dieťa

,,Chcete naznačiť, že bude druhé?” pýtalo sa mnoho sledovateľov zábavného moderátora a dokonca jedna z komentujúcich tvrdila, že podľa bruška je atraktívna blondínka v druhom trimesteri. ,,Tiež ma napadlo druhé mimi aj podľa zaoblenia tak 6-ty mesiac už,” napísala istá konšpirátorka.

,,Už som dva týždne pred pôrodom,” odpovedala Ostrihoňová, avšak ironicky. ,,Nie som tehotná, či raz budem, to sa musíte pýtať na reinkarnačnom,” uviedla v komentároch presnejšie, čím vyvrátila dohady o ďalšom bábätku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/sajfa