Nedeľný večer na Markíze zase raz priniesol novú dávku nádejných speváckych talentov. V uplynulej epizóde populárnej šou The Voice sme ale boli svedkami mimoriadne záhadného okamihu, kedy sa jeden z koučov zachoval veľmi divne – napriek tomu, že si Vojta Dyk talentovanú Elišku do tímu vybral, na jej tvár sa ani len nepozrel.

Mnohých divákov prekvapilo vystúpenie nádejnej hviezdy Elišky Urbanovej, ktorá sa predstavila s chytľavou piesňou I feel good od Jamesa Browna. Už po prvých tónoch bolo väčšine prítomných úplne jasné, že šikovná speváčka to svojím silným hlasom a úžasnou energiou môže dotiahnuť poriadne ďaleko. Po pár sekundách sa tak postupne otočili takmer všetci koučovia až na jedného – Vojta Dyka.

The Voice

Vojtove tajomné správanie voči blondínke ľudí poriadne zarazilo. Nielenže otočil kreslo až v tesnom závere piesne, ale dokonca si po celý čas rukami zakrýval oči, aby sa na Elišku vôbec nemusel pozerať. Práve český umelec bol však pre Elišku tým vysnívaným porotcom, do ktorého tímu sa túžila dostať.

Vojta Dyk

Zmätená plavovláska sa napokon novou členkou tímu vytúženého kouča predsa len stala. Známy Čech však neskôr svoje konanie odôvodnil a moderátorke zo zákulisia Sharlote pravý dôvod na pohľad neslušného správania voči účastníčke šou odhalil.

,,Povedal, že chce mať jedného človeka, ako takú divokú kartu, a že nechce vedieť, ako ten človek vyzerá,” prezradila Sharlota. Napriek tomu, že šou The Voice by mala byť predovšetkým o hlase, záhadná reakcia jedného z koučov sa rozhodne zaradila medzi najbizarnejšie momenty celej súťaže.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vojta Dyk

Celé vystúpenie Elišky Urbanovej

Zdroj: Thevoice.nova.cz | Foto: YouTube, Facebook/TheVoiceCeskoSlovensko

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.