Talentovaná Lucka Sládečková je dôležitou osobou, ktorá sa neraz stará o to, aby naše celebrity vyzerali ako dokonalé kráľovné. Kto ju však pozná, dobre vie, že aj samotná vizážistka rozhodne patrí medzi najpríťažlivejšie ženy v slovenskom šoubiznise. Blondínka však svojimi excelentnými premenami dokáže niekedy poriadne prekvapiť!

Mladú mamičku pravidelne vidíme krásne upravenú s vyhladenými rozpustenými vlasmi, perfektným líčením a výrazným outfitom. Práve takto ju fanúšikovia poznajú a milujú. Známa make-up artistka má už dokonca vytvorený vlastný osobitý štýl a značku, ktorá sa spája s jej umeleckým menom LUCID.

lucid sladeckova

No okrem toho, že Lucid bezpochyby dokáže zmeniť druhé dievčatá na nádherné princezné – má tiež úžasnú schopnosť čarovať aj so sebou. Na svojom profile na sociálnej sieti totiž len pred pár hodinami zverejnila fotografiu, z ktorej mnohým fanúšikom doslova padla sánka. Vlásky vyčesané do ležérneho copíku či neprehliadnuteľné okuliare zmenili slávnu vizážistku doslova na nepoznanie!

Táto jedinečná snímka si v priebehu pár hodín vyslúžila už vyše 10 tisíc lajkov – fanúšikovia sympatickej plavovlásky sa nestačia diviť pri pohľade na to “neznáme” dievča na fotke. “Wau, si TOP!” pochválila Luckin výzor jedna z fanúšičiek. “Toto je extrémna fotka, asi tvoja najlepšia pre mňa,” poznamenala ďalšia komentujúca. A čo na Luckin nový imidž hovoríte vy? :)

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                     ho >>>TU<<<

lucid sladeckova

Zdroj/Foto: Instagram/makeupbylucid

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.