27. septembra sa stalo témou číslo jeden zadržanie úspešnej slovenskej influencerky a podnikateľky Zuzany Plačkovej a jej manžela Reného Strausza. Kým všetci fanúšikovia známej dvojice ostali v šoku, oni dvaja sa počas ranného zásahu tvárili, ako by sa nič strašné nedialo.

Zuzana a René sa vyskytli na zozname ľudí, ktorí sú podozriví z drogovej trestnej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny. Dnes ráno tak NAKA zasahovala najprv v byte známych manželov v bratislavskej mestskej časti Ružinov a potom sa spoločne presunuli do ich nového domu v Miloslavove.

zuzana plackova drogy

Po razii v byte sa policajti so Zuzanou v putách premiestnili k jej autu, pričom situáciu dokumentovala reportérka Kristína Kövešová. A hoci z videa je zadržanej brunetke len ťažko rozumieť, jeden odkaz z jej úst bol viac než jasný.,,Nech mi aspoň follow dajú,“ utrúsila s pokojom Plačková, ktorá sa ešte aj v takejto závažnej chvíli rozhodla ľudí nasmerovať na svoj Instagram. Ako povedala neskôr pri nastupovaní do policajného vozidla v Miloslavove, vyjadrenie poskytne práve na jej profile.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Vyjadrím sa na Instagrame. Majte pekný deň, potom sa vyjadrím na Instagrame mojom – Queen Plačková!“ zakričala influencerka sadajúc do auta. Jej manžela Reného v rovnakom momente taktiež neopúšťal humor – pri pohľade na novinárov si neodpustil svoje povestné „jako“. Video nájdete — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, kristinakovesovadrogy