V dnešnej dobe už môžeme mať ako domáceho miláčika takmer všetko, čo nám priestor a financie dovolia. Sijla Fjell má taktiež nezvyčajného spoločníka, líšku Aylu, ktorá nemala šťastný osud a mala skončiť ako obeť kožušinového priemyslu. Ryšavá kráska bola našťastie zachránená, teraz si žije ako v rozprávke a cestuje po celom svete so svojou záchrankyňou. 

Sijla našla Aylu na líščej farme, kde ju čakal nepekný osud. Keď ju našla, mala len päť týždňov a tým, že sa narodila v zajatí, nemala možnosť, aby žila voľne v prírode. Sijla sa však rozhodla malú líšku zachrániť a zobrala si ju domov. Teraz spolu cestujú a chodia na prechádzky do prírody. Ayla sa stala hviezdou Instagramu po tom, čo Sijla začala zverejňovať fotky nezvyčajnej cestovateľskej dvojice. Záchrankyňa sa snaží Ayle aspoň týmto spôsobom nahradiť kus prírody. Sama Sijla sa na sociálnych sieťach vyjadrila: „Aj keď cikáš na všetko, na čo chceš, stále si moja najlepšia priateľka.”

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: