Chlap je chlap. Nikdy sa nepoučí, nikdy nepremýšľa hlavou. Zaujme ho pekný úsmev, nevinné očká, dlhé nohy a trocha tajomna. Inak si teda nevieme vysvetliť zahraničné titulky plné informácií o plánovanom vzťahu Zaca Efrona a blondínky, ktorá posledné mesiace leží v žalúdku snáď všetkým. 

Zaaaaac, my ťa milujeme. Hlbokou a neskonalou láskou. Prosíme ťa, nebuď hlúpy a nezačínaj si s Taylor. Alebo by ste mu odkázali niečo iné? Fanynky zúria a nevedia pochopiť prečo sa najvyhľadávanejší slobodný mládenec Hollywoodu chce dať dokopy s Taylor Swift, ktorej reputácia sa dá prirovnať k ženám ľahších mravov.

02

“Country” speváčka, ktorá asi nikdy žiadne country nevydala, sa rada necháva obklopovať len tými najlepšími. Od kauzy s Kim Kardashian cez rozchod s Calvinom Harrisom po nečakane rýchly koniec lásky s Tomom Hiddlestonom už vieme, čo všetko môžeme od tejto krehkej blondíny očakávať.

Podľa zdrojov blízkych portálu “Hollywood Life” Swift nehovorí o ničom inom, len o tom, aký je Efron skvelý a ako by to spolu mali skúsiť. Samotný herec sa vyjadril, že mal pre ňu slabosť odjakživa, avšak vždy boli zadaní. Zdá sa, že im konečne nič nebráni. Čo si o tom myslíte? Podľa nás by si mala dať Taylor pauzu a odísť na dovolenku aspoň na Zemplínsku Šíravu. :)

85 ta 808 08

Foto: Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)