Kedysi patrila k najznámejším detským hviezdičkám a tento rok oslávila neuveriteľných 40 rokov! Zaiste si aj vy spomínate na seriál Plný dom a najstaršiu z dcér klanu Tannerových, sympatickú bacuľku D.J. Od padnutia prvej klapky však ubehlo už 29 rokov a z usmievavej slečny vyrástla krásna a úspešná žena!  

Dlhé blond vlasy, plné líca a dokonalý úsmev. Úspešný seriál Plný dom, vďaka ktorému sa stali hviezdami aj dvojičky Olsenové, sa natáčal v rokoch 1987 – 1995. Najstaršia sestra D.J. alebo Candace Cameron Bure, ktorá začínala s nakrúcaním v čase, keď mala iba 10 rokov, sa stala v období vysielania idolom mnohých dospievajúcih dievčat. Keď mala herečka dvadsať rokov, trpela bulímiou, z ktorej sa však dostala bez vážnejších následkov. V tom období sa vydala za známeho ruského hokejistu z NHL, Valeriho Buriho, s ktorým má tri krásne deti, dvoch synov Leva (16), Maksima (14) a dcéru Natashu (18). Ako sa zdá, ani v tomto prípade nepadlo jablko ďaleko od stromu a aj najstaršia dcéra herečky vstúpila do žiarivého sveta reflektorov. Vychádzajúca hviezdička už stihla predvádzať luxusné modely na prestížnej prehliadke New York Fashion Week Show, ktorá je snom mnohých začínajúcich modeliek z celého sveta.

 

Candace berie rodičovstvo ako najdôležitejšiu úlohu vo svojom živote. Okrem toho sa naďalej venuje herectvu, produkcii, charite a otvorene rozpráva o svojej kresťanskej viere. Taktiež sa stala inšpiratívnou rečníčkou, spisovateľkou, blogerkou a priznáva, že sociálne siete hrajú v jej živote veľkú úlohu. V skvelej forme sa udržiava pravidelným cvičením a stravovaním prevažne na rastlinnej báze. Herečka, ktorá sa kedysi preslávila seriálom Plný dom dnes opäť vychádza na výslnie televízneho sveta, nakoľko iba prednedávnom nakrútila ďalšie pokračovanie rovnomenného seriálu, v ktorom hrá momentálne hlavnú úlohu. Stvárňuje v ňom čerstvo ovdovenú matku troch synov, ktorej pomáha s výchovou mladšia sestra Stefanie (Jodie Sweetin) a najlepšia kamarátka Kim (Andrea Barber). Okrem sestier Olsenových, ktoré v snímke stvárnili milovanú Michell, sa v remaku objavia všetky pôvodné úlohy, ktorých životy ste mohli sledovať už pred dvoma desaťročiami! No nevyzerá Candace lepšie ako kedykoľvek predtým? :)

@nation_alist 💧

A post shared by Natasha Bure (@natashabure) on

 

 

So this just happened! #Shorthairdontcare Thank you @blay.locks for the fresh cut.

A post shared by Candace Cameron Bure (@candacecbure) on

 

 

 

 

 

Zdroj: Instagram, brit.co

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)